promocje albar
facebook

Dlaczego my

Poszukując Ośrodka Szkolenia Kierowców zwracasz uwagę w jaki sposób może on najlepiej przygotować Cię do egzaminu na prawo jazdy. Warto zatem przeczytać dlaczego wybór naszej szkoły jazdy jest właściwy.

Prowadzimy naszą działalność już od dwudziestu lat. Naszym sukcesem są tysiące przeszkolonych kierowców, które dzięki nam szybko i sprawnie osiągnęły wysoki poziom umiejętności oraz zdały egzamin państwowy. Podczas szkoleń uczestniczyliśmy w hospitacjach, które pozwoliły nam na stworzenie wyjątkowego programu szkoleniowego, który gwarantuje doskonałą jakość szkolenia naszym Klientom.

Mamy wiele kursantów, którzy korzystają z naszych usług z polecenia innych osób. Potwierdza to zatem, że nasi Klienci są w pełni usatysfakcjonowani z prowadzonej przez nas działalności. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam uczyć kilka pokoleń i tak obecnie wśród naszych Klientów są dzieci wcześniejszych Kursantów, co także buduje nasz prestiż. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na nasz temat.

Nasi Klienci otrzymują karty szkoleń teoretycznych oraz program zajęć praktycznych, co pozwala na rozplanowanie czasu szkolenia i postępów w nauce. Naszym celem jest zastosowanie kamer w każdym pojeździe, dzięki czemu nasi Klienci będą mogli w lepszym stopniu analizować postępów nauce. Szkolenia teoretyczne prowadzimy wykorzystując najnowocześniejsze programy komputerowe i systemy szkoleniowe (filmy, symulacje komputerowe i sytuacyjne, testy sprawdzające i inne), które realizujemy zgodnie z nowymi zasadami egzaminowania.

Staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych Klientów dlatego dostosowujemy czas szkoleń do ich możliwości. Nasza szkoła jazdy oferuje kursy przedpołudniowe, popołudniowe, weekendowe, ekspresowe oraz indywidualne. Szkoleniowcy Albar prowadzą zajęcia codziennie od szóstej do dwudziestej drugiej. Nie mamy ograniczenia kilometrów, pozwalamy poznać naszym Klientom całe miasto, każdą uliczkę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 samochodów marki Hyundai i20, 4 samochody marki Kia Rio oraz 6 motocykli (Romet 50, Yamaha YBR 125 Custom, Yamaha MT07 kat. A2, Yamaha MT07 kat. A, Suzuki Gladius 650 kat. A2, Suzuki Gladius 650 kat. A) . Nasza szkoła jazdy to zespół czternastu wyspecjalizowanych instruktorów, których umiejętności pozwalają nam cieszyć się dużą ilością zdanych egzaminów państwowych. Kładziemy nacisk na to, aby szkolenia odbywały się w przyjaznej atmosferze, co sprawi, że kursanci czują się swobodnie, a stres związany z nauką ograniczony do minimum.

Do Państwa dyspozycji oddajemy biuro zlokalizowane w Krakowie przy ul. Karmelickiej 8 (czynne pn-pt godz. 10.00-18.00).

Jazdy kat. B rozpoczynamy w dwóch punktach Krakowa:

1. parking przy ul. Prądnickiej 1 koło Nowego Kleparza (instruktorzy: Krzysztof Bilski,  Łukasz Buś, Szczepan Kolad)

2. plac manewrowy przy ul. Prądnickiej 34 (instruktorzy: Bogdan Kuca, Konrad Żurek, Łukasz Makowski, Zenon Skrzyński, Robert Jurek, Janusz Peciak, Krzysztof Fugas, Robert Gorczyca, Paweł Kominek)

Jazdy kategorii motocyklowych rozpoczynamy na placu manewrowym przy ul. Prądnickiej 34 (wjazd przez stację Krak-Tar) - instruktorzy: Konrad Żurek, Bogdan Kuca, Łukasz Makowski.

Dzięki temu nasze samochody do zajęć praktycznych są widoczne na całym mieście i dostępne dla każdego.

Nie mamy przed Tobą tajemnic – zadzwoń i dowiedz się więcej!

 

 

 


facebook