promocje albar
facebook

KURS MIX

Albar oferuje kurs prawa jazdy w formie dostosowanej do Twoich potrzeb. Jeśli masz nienormowany czas pracy lub pracujesz w systemie zmianowym, nie możesz zdecydować się na zajęcia prowadzone w danym dniu, o danej godzinie mamy dla Ciebie propozycję kursu – MIX.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość uczęszczania na zajęcia teoretyczne w różnych terminach. Mogą to być kursy popołudniowe, przedpołudniowe, weekendowe lub indywidualne w zależności od preferencji i możliwości czasowych.

Każde zajęcia dotyczą innej tematyki i powtarzają się cyklicznie co dwa tygodnie w wybranej sali szkoleniowej. W przypadku opuszczenia któregoś z zajęć tematycznych mają Państwo możliwość uzupełnienia wiedzy podczas następnego cyklu szkoleniowego. Dzięki temu tworzymy indywidualny harmonogram szkoleń, które pozwalają realizować kurs tym Klientom, które mają ograniczenia czasowe.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem szkoły jazdy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dostosowujemy się do naszych Klientów, jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie dobierzemy każdemu odpowiedni program szkolenia, dostosowany do możliwości i preferencji. Zapraszamy.

 

Możliwość odbycia szkolenia teoretycznego za pomocą e-learningu (koszt 50 zł) !!!


facebook